Podlesianka Podlesie 2-3 AZALIA WOLA ZARCZYCKA

Wygrywamy w Podlesiu!

Zwycięstwem Azalii rozpoczęła się runda wiosenna naszej A-klasy. Po bramkach Michała Bogdana, Sylwka Jędrka oraz Adriana Zagai wygrywamy z wymagającym zespołem Podlesianki. Tego zwycięstwa nie byłoby, gdyby nie bardzo dobra postawa w bramce Roberta Sroki, który w końcówce meczu wybronił piłkę bitą z rzutu wolnego zmierzającą w "okienko" jego bramki. W międzyczasie "wyciągnął" 2 sytuacje sam na sam. Bardzo dobrze zaprezentowała się również obrona prowadzona przez Jacka Florka oraz Michała Bogdana. Jednak nie wystrzegła się ona dwóch błędów, które skutkowały utratą bramki.  Pochwały w stronę defensywy wcale nie oznaczają, że ofensywa zagrała słabo. Tutaj wyróżniał się grający na szpicy Sylwek Jędrek, który nie rzadko w pojedynkę musiał walczyć z rosłymi obrońcami z Podlesia. Zwyciężyć pomogło również liczne grono kibiców z Woli, którzy przyjechali na mecz aby dopingować naszych piłkarzy. Cały zespół zasługuje na pochwały po tym meczu! Oby tak dalej!

Podlesianka Podlesie 2-3 (1-1) AZALIA WOLA ZARCZYCKA

M.Bogdan, S.Jędrek, A.Zagaja