Podsumowanie "majówki"

W czasie weekendu majowego nasze drużyny rozegrały w sumie 5 meczy. Seniorzy rozegrali 3 mecze kolejno z drużynami z  Brzózy Królewskiej, Sójkowej oraz Brzyskiej Woli. Niestety zwycięsko wyszli tylko z meczu, którego byli gospodarzami czyli z Czarnymi Sójkowa. Po dwóch bramkach Sylwka Jędrka oraz Patryka Perlaka wygrali 3-1. W pozostałych meczach musieli uznać wyższość rywali przegrywając w Brzózie Królewskiej (2-5; Michał Bogdan, Sylwester Jędrek) oraz w Starym Mieście w meczu z LKS-em Brzyska Wola (2-4; Michał Bogdan 2x).

Jeden mecz rozegrali nasi juniorzy, którzy niestety w zeszłą sobotę polegli na własnym boisku aż 0-6 w meczu z Advitem Łętownia.

Swój pierwszy mecz rozegrała również nowo utworzona część naszego klubu - trampkarze. Prowadzeni przez trenera Andrzeja Maruszaka wygrali swój pierwszy mecz bardzo wysoko, bo aż 5-1 z drużyną Stali Nowa Dęba. Cztery bramki zdobył Łukasz Zygmunt, a jedną dołożył Bartek Kludys.

SENIORZY
Azalia Brzóza Królewska  5-2  AZALIA WOLA ZARCZYCKA
Michał BOGDAN, Sylwester JĘDREK

Skład: Sroka - Perlak, Bogdan, Florek, Siwiec - Łyko, A.Misiak, D.Misiak, Zagaja - Jędrek, Kolano (rez: M.Flis, Dolecki)